Stypendium ministra za wybitne osiągnięcia przyznawane doktorantom na rok akademicki 2017/2018

Doktoranci mogą składać wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018 w Dziekanatach do dnia 15.09.2017 r.

Kwestie przyznawania tych stypendiów regulują przepisy:

• oświadczenie doktoranta (do pobrania poniżej)
  • wypełniony formularz dyspozycji przekazywania stypendium na konto (do pobrania poniżej).

Z formularza wniosku nie można usuwać żadnej treści, jeśli któryś z punktów nie dotyczy doktoranta, który składa wniosek, należy pozostawić jego treść.

w zakładce  oraz

Uwaga! Wypełnionego wnioski nie należy trwale zszywać, bindować, sklejać, itp. Wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi uzyskanie osiągnięć należy umieścić w papierowej teczce podpisanej imieniem i nazwiskiem studenta.

Informacje dotyczące sposobu wypełniania wniosku oraz wniosek do wypełnienia, na rok akademicki 2017/2018, znajdują się również na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego www.nauka.gov.pl w zakładce „Dla studentów i uczelni / Studia: dla studentów i doktorantów/ Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów  na rok akademicki 2017/2018” (po otworzeniu na końcu znajdują się pliki “do pobrania”).

Wskazówki do wypełnienia wniosków

Wniosek Aktywny DOCX

Oświadczenie doktoranta

Dyspozycja przekazywania stypendium na konto – doktorant