Stypendium ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018

Studenci mogą składać wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2017/2018 w Dziekanatach do dnia 15.09.2017 r.

Kwestie przyznawania ww. stypendium regulują przepisy:

• wypełnione oświadczenie o zgodzie na ogłoszenie na stronie internetowej urzędu ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego imienia i nazwiska w przypadku otrzymania stypendium,  w formularzu aktywnym wniosku oświadczenie jest jego częścią,
  • oświadczenie studenta (do pobrania poniżej)
  • wypełniony formularz dyspozycji przekazywania stypendium na konto (do pobrania poniżej).

Z formularza wniosku nie można usuwać żadnej treści, jeśli któryś z punktów nie dotyczy studenta, który składa wniosek, należy pozostawić jego treść.

Uwaga! Wypełnionego wnioski nie należy trwale zszywać, bindować, sklejać, itp. Wniosek wraz z załącznikami potwierdzającymi uzyskanie osiągnięć należy umieścić w papierowej teczce podpisanej imieniem i nazwiskiem studenta.

Informacje dotyczące sposobu wypełniania wniosku oraz wniosek do wypełnienia, na rok akademicki 2017/2018, znajdują się również na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego www.nauka.gov.pl w zakładce „Dla studentów i uczelni / Studia: dla studentów i doktorantów/  Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2017/2018, (po otworzeniu na końcu znajdują się pliki “do pobrania”).

Informacja ze strony www.nauka.gov.pl

Wskazówki do wypełniania wniosków

WNIOSEK Aktywny DOCX

Oświadczenie studenta