Akademia Sztuk Pięknych

Studenci mogą składać wnioski o stypendium ministra za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017 w Dziekanatach do dnia 16.09.2016 r.

Kwestie przyznawania ww. stypendium regulują przepisy:

Z formularza wniosku nie można usuwać żadnej treści, jeśli któryś z punktów nie dotyczy studenta, który składa wniosek, należy pozostawić jego treść.

Informacje dotyczące sposobu wypełniania wniosku oraz wnioski do wypełnienia (do wyboru w formacie DOCX – aktywny formularz, RTF lub PDF), na rok akademicki 2016/2017, znajdują się również na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego www.nauka.gov.pl w zakładce „Dla studentów i uczelni / Studia: dla studentów i doktorantów/  poniżej Informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2016/2017, po otworzeniu na końcu są pliki „do pobrania”.

wniosek o przyznanie s. ministra 2016-2017 student

wniosek o przyznanie s. ministra 2016-2017 student aktywny formularz

oświadczenie studenta do części A wniosku

oświadczenie studenta